Mimořádný koncert hudebních hvězd u nás v Kostelci

Mimořádný koncert hudebních hvězd u nás v Kostelci
Divadlo J. K. Tyla dne 13. října 2019 v 17 hodin

Vážení rodiče a milí hosté programů školy,

dovolte nám, abychom vás pozvali na koncert akordeonového orchestru MUSICA HARMONICA, který v tomto školním roce oslaví své 20. výročí od svého založení. K tomuto výročí jsme pozvali několik významných hostů. Věříme, že toto mimořádné hudební setkání bude důstojnou oslavou a zároveň výjimečných hudebním zážitkem pro vás.

Hosté:

Check Accordion Trio /české akordeonové trio Královské akademie v Dánsku/

USKUPENÍ TŘÍ MLADÝCH AKORDEONISTŮ STUDUJÍCÍCH POD VEDENÍM DOC. JYTTE VON RÜDEN NA NÁRODNÍ HUDEBNÍ AKADEMII V DÁNSKÉM ODENSE. Trio vzniklo v roce 2017 a již za tak krátkou dobu si vydobylo uznání jak v rámci široké, tak i odborné veřejnosti v České republice i v Dánsku, především díky velmi rozmanitému repertoáru. Hlavním cílem Markéty Laštovičkové, Marie Čejnové a Michala Karbana je ukázat akordeon ve všech možných polohách a hudebních žánrech. Zaměřují se především na klasickou hudbu, ale v repertoáru nalezneme i moderní akordeonovou literaturu, balkánskou hudbu, argentinská tanga či minimalistické skladby.

kapela Karol Komenda Grup

Slovenský kytarista a zpěvák KAROL KOMENDA se v roce 2013 proslavil účastí v soutěži Česko-slovenká SuperStar, kde dokázal oslovit porotu i televizní diváky natolik, že ho poslali rovnou do finále této talentové soutěže. Během koncertu se představí za doprovodu vynikajícího baskytaristy Samuela Barcíka a Jakuba Nývlta – bývalého žáka školy, dnes vyhledávaného hráče na bicí.

Během koncertu vystoupí zahraniční host ze Slovenska – DPS Ozvěna spolu s DPS Červánek

Řídí: Jaroslava Kubeček

Moderuje: František Šedivý Čro VLTAVA

Partneři projektu: Město Červený Kostelec, MKS Červený Kostelec, Autodoprava Volhejn s.r.o.

Předprodej: IC Červený Kostelec , www.123vstupenka.cz

 

Karol Komenda Check Accordion Trio