Kalendář akcí

Školní rok 2018 / 2019

Začátek – Konec Název akce Místo konání
25. 3. 2019 18.00–19.00 Veřejné žákovské vystoupení Hala ZUŠ
8. 4. 2019 18.00–19.00 Veřejné žákovské vystoupení Hala ZUŠ
21. 3. 2019 18.00–19.00 Veřejná přehrávka komorní hry smyčcových nástrojů Hala ZUŠ
22. 3. 2019 18.00–19.00 Koncert posluchaček Konzervatoře Pardubice - klavír, kytara Hala ZUŠ
22. 3. 2019 18.00–19.00 Krajské kolo soutěže akordeonů ZUŠ Náchod
27. 3. 2019 08.00–18.00 Okresní kolo soutěže EKN ZUŠ Střezina Hradec Králové
28. 3. 2019 08.00–17.00 krajské kolo soutěže pěveckých sborů Rychnov Nad kněžnou Husův sbor - Hudební oddělení - Zpěv,sbor,orchestr
31. 3. 2019 14.00–15.00 Festival Koletova Rtyně Rtyně v Podkrkonoší, Orlovna
3. 4. 2019 09.00–18.00 Krajské kolo soutěžní přehlídky dětského scénického tance Kutná Hora Divadlo J.K.Tyla
10. 4. 2019 09.00 – 11. 4. 2019 18.00 Krajské kolo soutěže komorní hry smyčců Police nad Metují
18. 4. 2019 – 22. 4. 2019 Velikonoční prázdniny
19. 4. 2019 Velký pátek
22. 4. 2019 Velikonoční pondělí
25. 4. 2019 18.00 – 28. 4. 2019 19.00 Komorní hra dechových nástrojů - ústřed.kolo ZUŠ Liberec
27. 4. 2019 17.00–19.00 Velikonoční koncert s hostem Pro Musica-Michalovce Husův sbor - Hudební oddělení - Zpěv,sbor,orchestr
1. 5. 2019 Svátek práce
3. 5. 2019 18.00 – 5. 5. 2019 19.00 Ústřední kolo pěveckých sborů ZUŠ Litomyšl
4. 5. 2019 06.00–19.00 Jindřichohradecká přehlídka ZUŠ Jindřichův Hradec
8. 5. 2019 Den vítězství
10. 5. 2019 18.00 – 12. 5. 2019 19.00 Ústřední kolo akordeonů ZUŠ Plzeň
14. 5. 2019 18.00–19.30 Májový koncert Husův sbor
17. 5. 2019 18.00 – 19. 5. 2019 19.00 Ústřední kolo kom.hry smyčců ZUŠ Jindřichův Hradec
23. 5. 2019 18.00 – 25. 5. 2019 19.00 EKN - ústřední kolo ZUŠ Kroměříž
24. 5. 2019 18.00–19.00 Noc kostelů Římskokatolický kostel sv. Jakuba
25. 5. 2019 16.00–20.00 Ein kessel buntes- oslava 10 let MDO pod vedením HŘK Smetanovy sady u divadla J.K. Tyla
2. 6. 2019 18.00–19.30 Výroční koncert všech sborů Husův sbor - Hudební oddělení - Zpěv,sbor,orchestr
8. 6. 2019 18.00–19.00 ZAHRADNÍ SLAVNOST ŠKOLY Přírodní areál školy
21. 6. 2019 18.00–20.00 Hurá na prázdniny Přírodní amfiteátr u divadla J.K.Tyla
29. 6. 2019 – 1. 9. 2019 Hlavní prázdniny
5. 7. 2019 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 2019 Den upálení mistra Jana Husa